سخن روز /
تعیین تکلیف تعاونی های کشاورزی غیر فعال
1398/06/14

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستائی استان کردستان، جلسه ای با حضور مدیریت استان، معاون بهبود تولیدات دامی و معاون ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی و اتحادیه های استانی کشاورزی در محل دفتر مدیریت تعاون روستائی استان تشکیل شد.

این جلسه به منظور ساماندهی و تعیین تکلیف تعاونی های غیر فعال کشاورزی سطح استان جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از شخصیت حقوقی این تعاونی ها تشکیل شد.

پیمان اسکندری مدیریت تعاون روستائی استان عنوان کرد: برخی از این تعاونی ها در حال فعالیت هستند و از برخی خدمات دولتی به نام تعاونی استفاده می کنند اما به دلیل عدم ارائه گزارشات مالی، ارائه ترازنامه و ارائه مستندات برگزاری به مجامع به این مدیریت طبق دستور العمل های ابلاغی از نظر سازمان غیر فعال می باشند.

در این جلسه هر کدام از حاضرین به بیان دیدگاهها و راهکارهای موجود پرداختند و در پایان مقرر شد تا اجرای کامل دستورالعمل ها و مواد اساسنامه و تعیین تکلیف نهائی این تعاونی ها فعالیت آنان به حالت تعلیق درآید و بصورت کتبی این موضوع به ادارات، سازمان ها و بانک های سطح استان  و شهرستان های حوزه فعالیت آنان اعلام گردد.

تعداد مشاهده خبر4 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal