سخن روز /
توزیع خرما بصورت عمده و خرده در سطح استان توسط شبکه تعاون روستائی
1400/01/28

به گزارش روابط عمومی تعاون روستائی استان کردستان؛ مدیر تعاون روستائی استان از توزیع خرما مضافتی توسط اتحادیه تعاونی های روستائی استان در کلیه شهرستان ها خبر داد.

 

دکتر اسکندری اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان قیمت خرما در بازارهای استان به دلیل مصرف زیاد سیر صعودی طی می کند، اتحادیه تعاونی های روستائی استان کردستان به منظور تنظیم بازار این محصول و جلوگیری از افزایش کاذب قیمت خرما در این ماه  اقدام به تهیه خرما از استان های تولید کننده نموده و بصورت عمده و خرده به بازار عرضه می نماید.

 

مدیر تعاون روستائی استان عنوان کرد: بنا به میزان کشش بازار و درخواست اتحادیه شرکت های تعاونی روستائی شهرستان های تابعه خرما به کلیه شهرستانهای استان ارسال شده است.

 

پیمان اسکندری افزود: هم استانی های عزیز می توانند جهت تهیه خرمای مصرفی خانوار به فروشگاههای مصرف شرکت های تعاونی روستائی در سطح روستاها، فروشگاههای زنجیره ای اترک متعلق به شبکه در سطح استان و غرفه های اختصاصی عرضه خرما در روستا بازارها مراجعه نمایند.

 

مدیر تعاون روستائی استان اعلام کرد: افرادی که تمایل به خرید عمده خرما مضافتی دارند در شهر سنندج می توانند به اتحادیه تعاونی های روستائی استان و در شهرستان های تابعه به اتحادیه شرکت های تعاونی روستائی شهرستان خود مراجعه نمایند.

 

وی خاطر نشان کرد: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و اتحادیه تعاونی های روستائی استان هیچگونه محدودیتی در مقدار تهیه و عرضه این محصول ندارد.

تعداد مشاهده خبر27 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal